- - - - - -
péntek, 19 április 2024

Városi Atlétika Diákolimpia

 

Összetett verseny

 

III. korcsoport fiúk

Gréczy Bálint                    6.b

Szegő Péter                     6.b

Fodor Zalán                     7.b                       1. helyezett

Juhász Alex                      6.a

Pál Csanád                      7.b

Kappel Márton                 6.a

 

Gréczy Bálint                   6.b                      Egyéni 2. helyezett

 

III. korcsoport lányok

Kovács Kökény                 6.b

Keszthelyi Zita                  6.b

Heim Kata                         6.b                       3. helyezett

Bali Nóra                           5.a

Bali Boglárka                    7.a

Fazekas Janka                  5.b

 

IV. korcsoport fiúk

Szolnoki Csaba                 8.a

Stan Krisztián                    8.a

Dór János                          8.b                       1. helyezett

Lovas Gergő                      8.a

Szegedi Levente               8.a

Bíró Botond                       7.b

 

Lovas Gergő                      8.a                      Egyéni 3. helyezett

 

IV. korcsoport lányok

Gyimesi Nóra                    8.b

Szabó Zita                          8.b

Vajda Jázmin Adria           8.a                       2. helyezett

Szommer Luca                  7.b

Brezovszki Réka                8.a

Dér Stella                           8.a

 

 

 

Úszás

/Megyei diákolimpia, Bonyhád/

2022.január 19.

 

 

Bodnár Bálint                            8.b        100m mellúszás       1. hely

Heim Kata                                6.b         100m mellúszás      4. hely

Meixner Dominik                       3.a         50m mellúszás        2. hely

 

 

Kosárlabda B33

 

Fiúk

 

Megyei döntőn iskolánk csapata bronzérmes lett.

Tagok:                Szerbacsics Soma      8.a

                          Fodor Zalán                     7.b          3. hely

                          Szabó László                  7.a

 

Lányok

 

A Somogy és Tolna megye összevont döntőjén csapatunk első helyezést ért el.

Tagok:                Gyimesi Nóra            8.b

                          Szabó Zita                    8.b              1. hely

                          Keszthelyi Zita             6.b

                          Kárpáti Kökény            6.b

 

A lányok továbbjutottak a régiós döntőre.

 

 

 

 

Megyei Atlétika Diákolimpia Ügyességi Csapatbajnokság

 

Lányok

 

Távolugró csapat:

  • Lückl Gréta            8.b
  • Gyimesi Nóra         8.b          II. hely
  • Szabó Zita             8.b
  • Kappel Dorka         7.a

 

Súlylökő csapat:

  • Lückl Gréta           8.b
  • Gyimesi Nóra        8.b
  • Szabó Zita            8.b           IV. hely
  • Dér Stella             8.a
  • Krizsán Barabara  8.a

 

 

Fiúk

 

Távolugró csapat:

  • Bodnár Bálint       8.b
  • Dór János            8.b
  • Stan Krisztián      8.a           III. hely
  • Szegedi Levente   8.a
  • Szolnoki Csaba    8.a

 

Súlylökő csapat:

  • Dór János             8.b
  • Stan Krisztián       8.a
  • Szolnoki Csaba     8.b          IV. hely
  • Vincsákovics Dániel 8.a
  • Merk Máté            8.b

 

Kislabdahajító csapat:

  • Dór János             8.b
  • Megyeri Milán       6.a
  • Szegedi Levente    8.a          VII. hely
  • Bor Zsombor         8.b
  • Szolnoki Csaba     8.a